profesjonalny chiptuning i ecotuning silników

zapewniająca bezpieczeństwo diagnostyka przed realizacją

wieloletnie doświadczenie, nowoczesne narzędzia

rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta


Usuwanie filtrów DPF / FAP


W przypadku aut wyposażonych w filtr cząstek stałych gdy ten nie funkcjonuje już jak należy proponujemy kompleksową i bezpieczną usługę jego usunięcia. Nie stosujemy żadnych emulatorów.Pracujemy na profesjonalnym i legalnym oprogramowaniu dlatego gwarantujemy, że po naszej modyfikacji dopalanie sadzy nieistniejącego już filtra nigdy nie nastąpi, diagnostyka silnika nadal będzie w 100% dostępna i  widoczna, a oleju na miarce bagnetu silnika nie będzie przybywało.
Wyłączanie SCR AdBlue


Jesteśmy w stanie wyłączyć dozowanie dodatku mocznika AdBlue oraz jego monitorowanie przez sterownik silnika. Jest to system, który jako pierwszy ulega uszkodzeniu w coraz to nowszych autach. Najczęstsze usterki to uszkodzenia związane z: sondą NOx, pompą, sterownikiem, czujnikiem ciśnienia czy poziomu mocznika. Naprawa poszczególnych elementów często jest nieopłacalna lub wręcz nie możliwa ze względu na zastosowanie wszystkich tych podzespołów w zbiorniku na AdBlue (prym w tej dziedzinie niosą francuskie samochody gdzie zbiornik zintegrowany ze sterownikiem potrafi kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych!).


Wyłączanie EGR, TVA, FLAPS, EVAP, SAP, AGS, DTC, Start&Stop


Oferujemy wyłączenie systemu recyrkulacji spalin EGR, klap kolektora ssącego, przepustnicy (tzw klapy gaszącej), pompy powietrza wtórnego SAP/SAI, żaluzji chłodnicy AGS jak również Start&Stop.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 663 182 044

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Warto wiedzieć...

Chip tuning to modyfikacja elektroniczna sterownika silnika, komputera (tzw ECU). Ma na celu poprawę parametrów silnika, poprzez zmianę samego oprogramowania.

Bezpieczne przyrosty mocy dla silników wolnossących to ok. 5-7% oryginalnej mocy, a dla silników doładowanych 20-30% (w nielicznych przypadkach nawet 50% nominalnej mocy).

W przypadku aut wyposażonych w filtr cząstek stałych (DPF, FAP) gdy ten nie funkcjonuje już tak jak należy proponujemy kompleksową i bezpieczną usługę jego usunięcia.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.