eco-tuningChiptuning
- usługa zmiany oprogramowania w celu zwiększenia mocy i momentu obrotowego na poziomie 20-30%.

Ecotuning - usługa zmiany oprogramowania mająca na celu przede wszystkim zmniejszenie zaużycia paliwa jak również poprawienie elastyczności. Moment obrotowy i moc schodzi tu na drugi plan a przyrost kształtuje się na poziomie 10-15%.


DPF FAP OFF
- kompleksowa i bezpieczna usługa polegająca na usunięciu fizycznym wkładu ceramicznego z układu wydechowego (katalizator pozostaje na swoim miejscu i nadal spełnia swoją funkcję) oraz elektronicznym usunięciu obsługi filtra cząstek stałych z oprogramowania w sterowniku silnika. Wykonujemy to na profesionalnym i legalnym oprogramowaniu dlatego gwarantujemy dalszą bezproblemową eksploatację. Nie korzystamy z emulatorów ani programów typu ECU SAFE czy VOLT-a.


DTC nr OFF
- usuwanie poszczególnych, uciążliwych kodów błędów z tablicy DTC. Funkcja użyteczna w przypadku gdy wymiana wadliwego osprzętu silnika (który nie ma bezpośredniego wpływu na trwałość jednostki napędowej) jest problematyczna w wymianie, zbyt kosztowna bądź jego wymiana nie przyniosła oczekiwanego efektu.


SP OFF - usługa polegająca na programowym usunięciu lub przesunięciu ogranicznika obrotów silnika bądź limitera prędkości. Przydatne w przypadku aut dostawczych gdzie z reguły ograniczenie prędkości fabrycznie zostało ustawione na poziomie 120-130km/h jak również w przypadku aut, które przygotowywane są do wyścigów.
Copyright Auto-Diag